Samochody elektryczne

Chcesz mieć sprawny samochód najwyższej klasy, który doskonale się prowadzi, a wyposażenie umożliwia komfortową jazdę? Postaw na samochód elektryczny – nie tylko spełnia oba te warunki, ale jest także niezwykle przyjazny dla środowiska naturalnego. Niestety, zakup wymaga posiadania sporej sumy – zbyt dużej jak na kieszeń przeciętnego kierowcy, a nawet średniej wielkości firmy. Można jednak cieszyć się nim bez ponoszenia dużych nakładów. W jaki sposób? Odpowiedzią jest wynajem długoterminowy samochodu elektrycznego lub jego leasing.

W Hellocar świadczymy obie te usługi na niezwykle dogodnych warunkach. Dzięki temu znajdziesz u nas ofertę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Zobacz, co oferujemy.

 

Leasing samochodu elektrycznego

Czym różni się leasing samochodu elektrycznego od jego wynajmu? To proste. Najem auta elektrycznego prowadzony jest na określony czas, po którym samochód wraca do nas. Możesz wówczas wynająć inny. Z kolei leasing może być prowadzony od 24 do 60 miesięcy. Przed podpisaniem umowy ustalane są wysokości pierwszej i ostatniej wpłaty. Każda z nich może wynosić od 1 do 45% wartości leasingowanego pojazdu.

Wysokość tych dwóch wpłat w połączeniu z okresem, przez jaki prowadzony jest leasing samochodu elektrycznego, decydują o tym, jaka będzie wysokość wnoszonej każdego miesiąca raty leasingowej. Co ważne – możesz zrezygnować z wykupu. Powód? Na przykład podczas okresu leasingu samochód nie spodobał Ci się. Wówczas samochód powróci do nas. Jeśli jednak zostanie ona zapłacona, stajesz się właścicielem wysokiej klasy samochoduelektrycznego (lub hybrydowego).

 

Najem aut elektrycznych

Wynajem długoterminowy aut elektrycznych to dobre rozwiązanie dla firm oraz osób prywatnych, które chcą sprawdzić w praktyce możliwości dawane przez tego typu samochody. Warto od razu zauważyć, że obecnie, gdy ceny ropy lubią podskoczyć w górę, najem auta elektrycznego jest niezwykle ekonomiczny. A jak to u nas wygląda?

Wynajem samochodów elektrycznych jest prowadzony na okres 36 miesięcy. Koszt za miesiąc różni się w zależności od zadeklarowanej ilości przejechanych rocznie kilometrów. Dostępne wielkości zaczynając się od 10 tysięcy kilometrów, kończą na 30 tysiącach. Możesz wybrać preferowaną odległość, korzystając z suwaka na stronie wybranego przez Ciebie pojazdu, a wówczas zobaczysz, ile miesięcznie będzie Cię wynosić wynajem auta elektrycznego. Nasze propozycje prezentujemy prosto, przejrzyście i bez ukrytych opłat.

 

Lepszy leasing czy wynajem?

Leasing i wynajem aut elektrycznych to dwie różne drogi na zapewnienie sobie samochodu elektrycznego. Którą lepiej wybrać? Leasing preferują głównie firmy – gdy skończy się okres leasingowania, samochód zasila flotę firmy i korzysta się z niego przez kolejne lata – jednak dostępny jest także w wersji konsumenckiej, co dla wielu osób może być bardziej atrakcyjną formą sfinansowania pojazdu niż płacenie rat do banku.

Najem aut elektrycznych to metoda na czasowe wejście w posiadanie pojazdu. Powodów ku temu może być co najmniej kilka – na przykład nie stać Cię na kupno własnego, a samochód jest Ci potrzebny do codziennego funkcjonowania, chce się sprawdzić w praktyce, jak kieruje się danym modelem itp. Wynajem długoterminowy aut elektrycznych ma dodatkową zaletę – możesz zobaczyć dzięki temu, jak wygląda życie codzienne właściciela takiego pojazdu, nauczyć sposobu ładowania elektryka, wypróbować tego we własnym domu itp.

Należy jednak pamiętać, że wynajem skończy się w określony czasie i samochód elektryczny zostanie zwrócony. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypożyczyć taki pojazd znowu – prowadzimy najem aut elektrycznych dla każdego, niezależnie czy było się już naszym klientem, czy nie.

 

Jakie samochody elektryczne oferujemy?

Nasza oferta dotycząca wynajmu samochodów elektrycznych została przygotowana tak, aby zaspokoić potrzeby różnych osób. Dlatego znajdziesz u nas propozycje różnego rodzaju. Oferujemy najem aut elektrycznych typu hatchback, sedan i SUV. Każde z nich dostajesz z komfortowym wyposażeniem – zaczynając od tapicerki, kończąc na takich dodatkach, jak kamera parkowania czy asystent pasa ruchu. Dzięki temu znacznie zwiększa się nie tylko sama przyjemność z prowadzenia pojazdu, ale również bezpieczeństwo jazdy.

Ponadto, jeśli decydujesz się na wynajem długoterminowy, auto elektryczne będzie miało wliczony w cenę pakiet korzyści. Jego elementy różnią się od siebie w zależności od wybranego modelu samochodu. Może być to opłacone ubezpieczenie AC i OC, serwis Assistance, pokrycie kosztów napraw lub serwisowania. W każdej sytuacji na najmie samochodów elektrycznych zyskujesz i zaoszczędzasz!

 

Czy warto zdecydować się na wynajem?

Czy wynajem aut elektrycznych to dobry pomysł? Odpowiedź brzmi: tak. Dotyczy to zarówno firmy, jak i osoby prywatnej. Samochody tego rodzaju są niezwykle ekonomiczne w eksploatacji, ciche oraz nie mają negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Dlatego najem aut elektrycznych jest coraz bardziej popularny w Polsce, co szczególnie widać po największych miastach, jak Warszawa, Wrocław czy Poznań.

Najem samochodów elektrycznych w Hellocar to atrakcyjna propozycje na dogodnych warunkach, dlatego zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

Zapytaj o samochód
dla siebie

skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24h!

Ostatnio na blogu

Zobacz wszystkie

Jak to działa

  1. Wybierasz samochod

  2. Rezerwujesz samochod

  3. Otrzymujesz decyzję

  4. Odbierasz samochod

Wiadomość została wyslana!

Dziękujemy za kontakt.

Zamknij
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych oraz reklamowych. Szczegóły znajdują się w naszej polityce prywatności.