SEAT - samochody na wynajem długoterminowy lub w ofercie leasingowej

Seat - wynajem długoterminowy

 

Seat to marka hiszpańskich samochodów, która kojarzy się z ciepłymi krajami, wakacyjnymi wojażami oraz komfortową jazdą. Jednak pojazdy tej marki to nie tylko „samochody podróżnicze”. Doskonale sprawdzają się również w codziennych, miejskich zastosowaniach – czy to dojazd do pracy, wyjazd na większe zakupy czy podwiezienie dziecka do szkoły. Możesz przekonać się o wszystkich zaletach samochodów tej marki bez konieczności ich zakupu – zamiast tego proponujemy bardziej ekonomiczny wynajem długoterminowy.

 

Dlaczego warto wynająć samochód marki Seat?

Marka Seat jest odpowiedzialna za pojawienie się na rynku motoryzacyjnym wielu zróżnicowanych pojazdów – samochodów osobowych, SUV-ów, crossoverów, a od niedawna coraz większą popularność zdobywają także jej auta elektryczne. Design wszystkich łączy jedno – drapieżny, sportowy charakter, który sprawia, że samochody z charakterystycznym, stylizowanym „S” są jedyne w swoim rodzaju i nie sposób pomylić ich z innymi.

 

Wynajem długoterminowy umożliwi Ci praktyczne poznanie samochodu wybranego na określony czas. W wielu sytuacjach wynajęcie pojazdu to nie tylko wygoda, ale po prostu konieczność – na przykład, gdy używany przez Ciebie dotąd samochód stał się niesprawny, uległ kasacji lub po prostu co chwila się psuje. Zamiast zdawać się na komunikację miejską lub taksówki – usiądź spokojnie za kierownicą własnych czterech kółek. Zadbaliśmy o to, aby każdy przeznaczony na wynajem długoterminowy Seat miał na wyposażeniu liczne dodatki, które ułatwią jazdę oraz znacznie podniosą jej bezpieczeństwo.

 

Dlatego wybierając z naszej oferty samochód marki Seat, wynajem długoterminowy to nie tylko okazja do zapoznania się z pojazdem, ale również i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi – których być może jeszcze nie znasz. Ponadto przy wynajmie w Hellocar zapłacisz znacznie mniej, niż w przypadku rat płatnych przy zakupie auta na własność, a nawet w przypadku brania go w leasing. To bardzo ekonomiczne rozwiązanie, dzięki któremu nie tylko poznajesz dany samochód, ale również odzyskujesz niezależność – możesz jechać tam, gdzie chcesz i kiedy tylko chcesz!

 

Co oferujemy w samochodach Seat?

Jeśli zdecydujesz się na któryś z model Seat, wynajem długoterminowy pozwoli Ci na zapoznanie się między innymi z takim wyposażeniem samochodu, jak:

   - system bezkluczykowego dostępu

   - kamera cofania

   - tempomat z ogranicznikiem prędkości

   - automatyczna klimatyzacja trzystrefowa Climatronic

   - wielofunkcyjna kierownica obszyta skórą

   - ISOFIX

…i wieloma innymi rozwiązaniami na miarę XXI wieku. To, jakie konkretne będą dostępne, zależy od wybranego modelu, jednak każdy przeznaczony na wynajem długoterminowy Seat ma co najmniej kilka usprawnień.

Ale na tym nie koniec prezentów dla wynajmujących. Przy każdym modelu dorzucamy jeszcze usługi, za które w normalnej sytuacji musisz zapłacić osobiście. Cóż to za usługi? Na pewno mile zaskoczy Cię wliczone w cenę wynajmu ubezpieczenie samochodu, pozwalające na pokrycie kosztów stłuczek i wypadków. Oprócz tego większość oferowanych przez nas samochodów Seat na wynajem długoterminowy ma wliczony w koszt wynajmu serwis techniczny – dzięki czemu możesz w dowolnym momencie sprawdzić stan kierowanego przez siebie pojazdu.

W wybranych modelach otrzymujesz pakiet Assistance, a także inne praktyczne dodatki, np. wliczone koszty napraw w przypadku awarii. Z tego ostatniego raczej nie skorzystasz. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – wszystkie przeznaczone przez Hellocar na wynajem długoterminowy auta Seat są w perfekcyjnym stanie technicznym! Ale jak wiadomo – wszystko może się zdarzyć. Gdyby jednak do tego doszło, masz wówczas pewność szybkiej i skutecznej naprawy samochodu.

 

Jak wynająć samochód Seat?

Samochód w Hellocar wynajmiesz w zaledwie trzech kliknięciach. Wejdź na naszą stronę główną i w rozwijanym menu „Marka” zaznacza Seat. Zostaną wyświetlone wszystkie aktualnie dostępne modele. Aby nie trzeba było niepotrzebnie klikać, widzisz przy każdym od razu koszt wynajmu miesięcznego oraz ikonki symbolizujące opisane wcześniej usługi. Dzięki temu nie musisz zagłębiać się we wszystkie opisy, a wybrać tylko te samochody, które wzbudzają Twoje zainteresowanie.

Jeśli dany model Cię zainteresuje, po prostu kliknij w przycisk „Wynajmij”, znajdujący w jego opisie. Nasi specjaliście rozpatrzą twoją prośbę tak szybko, jak to tylko będzie możliwe i jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, można podpisać umowę najmu w dogodnym dla Ciebie terminie. I to wszystko – od tej chwili możesz cieszyć się prowadzeniem samochodu uznanej marki, sprawdzając, jak sprawuje się na ulicach miast oraz na trasach pomiędzy nimi.

 

Pamiętaj – jesteśmy dla Ciebie!

Masz jakieś pytania? Nie wahaj się skontaktować z nami drogą mailową, telefoniczną lub odwiedzając nas na miejscu. Nasi specjaliści są gotowi w każdej chwili odpowiedzieć na wszystkie związane z wynajmem i leasingiem samochodów pytania. Wszystko jasno, czysto i przejrzyście, bez żadnych druczków małymi literami. Satysfakcja klienta jest dla nas rzeczą priorytetową – przekonaj się o tym już dzisiaj!

 

 

Zapytaj o samochód
dla siebie

skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24h!

Ostatnio na blogu

Zobacz wszystkie

Jak to działa

  1. Wybierasz samochod

  2. Rezerwujesz samochod

  3. Otrzymujesz decyzję

  4. Odbierasz samochod

Wiadomość została wyslana!

Dziękujemy za kontakt.

Zamknij
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych oraz reklamowych. Szczegóły znajdują się w naszej polityce prywatności.