NISSAN - samochody na wynajem długoterminowy lub w ofercie leasingowej

Nissan – wynajem długoterminowy

 

Nissan to japońska marka samochodów, która działa na rynku już od ponad 100 lat – została założona w 1911 roku. Obecnie znana jest przede wszystkim z modeli miejskich, 4 X 4 oraz dostawczych. Jak to jest prowadzić Nissana? Dzięki Hellocar możesz się o tym przekonać osobiście – wystarczy wynająć auto tej marki i zobaczyć w praktyce, że informacje o niezawodności tych samochodów nie są tylko hasłem reklamowym.

 

Wynajem długoterminowy – dlaczego warto?

Każdy samochód marki Nissan został zaprojektowany tak, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. A wynajem długoterminowy to najlepsza okazja do tego, żeby sprawdzić w praktyce na drogach miast – i poza nimi - jak jeździ się takim autem. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy warto je w przyszłości nabyć na własność lub też wziąć w leasing dla swojej firmy? Wynajem jest także doskonałym sposobem na zapewnienie sobie środka transportu w sytuacji, gdy własny samochód jest uszkodzony lub z jakiś względów nie można z niego korzystać.

W przypadku samochodów Nissan wynajem długoterminowy to także wiele innych korzyści, które w Hellocar otrzymuje się wliczone w cenę. Przede wszystkim każdy przeznaczony na wynajem długoterminowy Nissan to samochód w perfekcyjnym stanie technicznym. Dodatkowo w koszt wynajmu wliczony jest przegląd serwisowy, jeśli więc w trakcie użytkowania dojdzie do jakiejś usterki – nie płacisz za naprawę. Ponadto wynajem długoterminowy jest znacznie tańszy i bardziej elastyczny niż leasing – oferujemy samochody w bardzo przystępnych cenach, a po zakończeniu umowy możesz zmienić auto na dowolne inne.

Kolejna rzeczy to możliwość wyboru spośród całej floty. Oferujemy różne typy samochodów tej marki – są u nas dostępne praktycznie wszystkie rodzaje Nissanów. Dzięki temu możesz wybrać dokładnie taki model, jaki Cię interesuje lub zobaczyć, jak sprawuje dany rodzaj auta. Na przykład w przypadku samochodu Nissan Qashqai wynajem długoterminowy da Ci możliwość przetestowania na trasie, jak sprawdza się kompaktowy SUV. Wolisz samochód miejski? Może być to Micra. A dla całej rodziny dobrze wziąć X-Trial.

 

Wynajem w Hellocar, czyli wynajem de luxe

Niezależnie od tego, na jaki model pojazdu się zdecydujesz, każdy oferowany przez nas na wynajem długoterminowy Nissan jest Ci dostarczany nie tylko w pełni sprawny, ale również komfortowo wyposażony. W jaki sposób? To już zależy od konkretnego samochodu. Możesz spodziewać się takich ułatwiających życie dodatków, jak kamera cofania, klimatyzacja, przyciemniane szyby, asystent martwego pola czy asystent kierownicy. Każdy z nich bardzo pozytywnie wpływa nie tylko na komfort, ale również bezpieczeństwo jazdy.

A czego dokładnie możesz się spodziewać po wybranym modelu? O tym mówi jego opis, który pokaże Ci się po kliknięciu na samochód na naszej stronie głównej. Co istotne – za te wspomniane dodatki nic nie płacisz, dlatego gdy wybierzesz np. Nissan Qashqai, wynajem długoterminowy pozostawi Ci niezapomniane przeżycia – być może wyznaczy nawet standard, którym będziesz się kierować przy wyborze kolejnego samochodu?

 

Jak wynająć Nissana?

Hellocar stawia na prostotę i szybkość działania, dlatego procedura znalezienia samochodu oraz jego wynajęcia jest dziecinnie prosta. W rozwijanym menu „Marka” zaznacz Nissan, a natychmiast wyświetlą się na stronie wszystkie dostępne modele. Otrzymasz od razu wszystkie podstawowe informacje na ich temat – cenę miesięczną za wynajem, rodzaj nadwozia, a także ikonki symbolizujące wliczone dodatki.

Takie dodatki to wspomniany serwis techniczny, ale to nie wszystko. W przypadku marki Nissan wynajem długoterminowy to także wliczone w cenę inne korzyści. Niemal każdy wynajmowany przez nas samochód tej marki ma wliczone ubezpieczenie. Jest to opłacony przez Hellocar pakiet obejmujący AC ze zniesionymi ryzykami, NWC, OC oraz zabezpieczenie GAP, czyli ubezpieczenie straty finansowej. W wielu przypadkach dajemy także komplet opon na zmianę, dzięki któremu przejście z jednego sezonu w drugi odbędzie się płynnie i bez negatywnych konsekwencji.

 

Wynajem na dłuższy czas – to się opłaca

Dbamy o to, aby każdy klient był zadowolony nie tylko z samochodu, ale także ze współpracy z naszą firmą. Dlatego jeśli znajdziesz model, który Cię interesuje, kliknij po prostu na znajdujący się przy jego opisie przycisk „Wynajmij”. Rozpatrzymy Twoje zgłoszenie jak najszybciej – a następnie odpowiemy na nie. W przypadku samochodów Nissan wynajem długoterminowy jest możliwy do 36 miesięcy – jeśli potrzebujesz pojazdu na dłuższy czas, możemy ustalić z Tobą indywidualne warunki wynajmu.

Jeśli podoba Ci się Micra, X-Trial czy Nissan Qashqai, wynajem długoterminowy będzie najlepszym sposobem na poznanie takiego samochodu. A może nie wiesz, który model najlepiej nada się do planowanej eksploatacji? W takiej sytuacji zapraszamy do kontaktu – nasi fachowcy dokładnie przeanalizują Twoje potrzeby i udzielą cennych rad, dzięki którym optymalnie dopasujesz model samochodu do swoich oczekiwań. Uwzględnimy także posiadany przez Ciebie budżet, dzięki czemu na pewno będziesz zadowolony z naszej propozycji!

 

Zapytaj o samochód
dla siebie

skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24h!

Ostatnio na blogu

Zobacz wszystkie

Jak to działa

  1. Wybierasz samochod

  2. Rezerwujesz samochod

  3. Otrzymujesz decyzję

  4. Odbierasz samochod

Wiadomość została wyslana!

Dziękujemy za kontakt.

Zamknij
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych oraz reklamowych. Szczegóły znajdują się w naszej polityce prywatności.