VOLVO - samochody na wynajem długoterminowy lub w ofercie leasingowej

Wynajem długoterminowy Volvo

 

Volvo to marka, która od lat cieszy się zaufaniem kierowców na całym świecie. Jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego, dobrze wypróbować w praktyce któryś pojazdów tego producenta. A ponieważ oferujemy wynajem długoterminowy samochodów Volvo, możesz w dowolnej chwili zacząć swoją przygodę z tą marką. Tym bardziej, że wspomniany wynajem długoterminowy w Hellocar to gwarancja otrzymania perfekcyjnego pod względem technicznym samochodu wraz z bogatym wyposażeniem oraz licznymi dodatkami w środku i na zewnątrz – wliczonymi w atrakcyjną cenę!

 

Volvo na wynajem długoterminowy – u nas to się opłaca

Wynajem długoterminowy Volvo to często nie tylko chęć sprawdzenia, jak sprawuje się auto tej marki, ale zazwyczaj życiowa konieczność. Na przykład, gdy Twój własny samochód uległ awarii, która uniemożliwia jego dalszą eksploatację. Albo gdy po prostu nie masz własnych czterech kółek, a auto jest Ci potrzebne do pracy lub życia codziennego, np. mieszkasz pod miastem, do którego musisz codziennie dojeżdżać. W takiej sytuacji wynajem długoterminowy Volvo znacznie ułatwi Ci życie.

A dlaczego akurat Volvo? Ponieważ jest to solidna marka, znana ze swojej niezawodności oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które znacząco wpływają na komfort codziennej jazdy. W naszej ofercie posiadamy sedany, SUV-y oraz modele kombi, dzięki czemu możesz wybrać dokładnie taki samochód, jaki jest Ci potrzebny! Zadbaliśmy o to, aby wynajem długoterminowy samochodów Volvo był wyjątkową okazją dla naszych Klientów, dlatego też wszystkie proponowane modele dostępne są w przystępnych, atrakcyjnych cenach.

Wynajem długoterminowy Volvo jest w Hellocar prosty i nieskomplikowany. Po prostu wybierz jeden z dostępnych modeli i kliknij na znajdujący się na jego stronie przycisk „Wynajmij”. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia nasi specjaliści rozpatrzą je jak najszybciej, a jeśli weryfikacja wypadnie pomyślnie – możemy umówić się na podpisanie umowy najmu, kiedy tylko Ci to pasuje. A potem gotowe – możesz zasiąść za kierowcą wybranego samochodu Volvo.

 

Jakie są zalety wynajmu Volvo w Hellocar?

Przede wszystkim wynajem długoterminowy samochodów Volvo nie wymaga od Ciebie wnoszenia żadnych opłat wstępnych. Jest tańszy i bardziej elastyczny od leasingu, a także rat – w przypadku brania kredytu czy pożyczki bankowej na swój własny pojazd. Ponadto Hellocar daje Ci szereg dodatkowych korzyści, za które w innej sytuacji należałoby dopłacić osobno. No i zapewnia komfortowe wyposażenie każdego z pojazdów!

Co to za dodatkowe korzyści? Otóż wszystkim osobom, które decydują się na wynajem, dajemy wraz z samochodem pakiet ubezpieczeń, opłacony serwis techniczny, a także komplet opon na zmianę. Tak jest – nie musisz płacić za te rzeczy z własnej kieszeni, są one już w cenie wynajmu. A nie trzeba Ci chyba wyjaśnić, ile na tym zaoszczędzasz? Pakiet ubezpieczeń obejmuje OC oraz AC (ze zniesionymi ryzykami), NNW, a także zabezpieczenie GAP. Natomiast serwis obejmuje także regularne przeglądy techniczne, dzięki czemu zawsze masz pewność co do sprawności prowadzonego auta.

Ale na tym nie koniec. Oprócz tego każdy oferowany przez nas samochód na wynajem długoterminowy ma na wyposażeniu takie rzeczy, jak np. automatyczna skrzynia biegów, system audio HIGH PERFORMANCE SOUND, chromowane dodatki, reflektory LED, kamera cofania czy asystent kierownicy. Ilość oraz rodzaj tych dodatków zależy od konkretnego modelu – na jego stronie są one dokładnie wypisane, co pomoże Ci podjąć ostateczną decyzję o wynajmie. Rozwiązania te nie tylko znacznie zwiększają wygodę, ale również mają bardzo pozytywny wpływ na bezpieczeństwo prowadzenia samochodu.

 

Jakie samochody Volvo możesz u nas wynająć?

Jak wspomniano wcześnie, posiadamy sedany, kombi oraz SUV-y tej marki. Poszczególne rodzaje różnią się takimi elementami, jak rodzaj skrzyni biegów (manualna lub automatyczna), paliwo (diesel lub benzyna) czy moc silnika. Mając tak szeroki wybór, możesz znaleźć dokładnie takich samochód, jakiego poszukujesz!

 

Wynajem długoterminowy Volvo – prościej się nie da

Nasz system opracowaliśmy w taki sposób, aby wynajem długoterminowy samochodów Volvo był czynnością prostą i jasną, jeśli jednak masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz w każdej chwili skontaktować się z nami drogą mailową lub telefoniczną i uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. Nasi fachowcy chętnie udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji, pomagając wybrać samochód optymalnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Jeśli interesuje Cię bardziej leasing, wynajem długoterminowy samochodów Volvo w ten sposób jest również możliwy. Proces ten różni się od wynajmu samochodu, jednak to temat na osobny tekst. Wynajem długoterminowy Volvo jest rozwiązaniem elastyczniejszym, nie przywiązującym Cię na stałe do jednego modelu – a każdy lubi mieć wybór. Można z niego skorzystać także pod kątem prowadzonej działalności gospodarczej!

 

Dlatego przejrzyj naszą ofertę i zobacz, który z samochodów tej francuskiej marki chcesz poprowadzić – ceny za wynajem może Cię bardzo miło zaskoczyć!

Zapytaj o samochód
dla siebie

skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24h!

Ostatnio na blogu

Zobacz wszystkie

Jak to działa

  1. Wybierasz samochod

  2. Rezerwujesz samochod

  3. Otrzymujesz decyzję

  4. Odbierasz samochod

Wiadomość została wyslana!

Dziękujemy za kontakt.

Zamknij
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych oraz reklamowych. Szczegóły znajdują się w naszej polityce prywatności.