LEXUS - samochody na wynajem długoterminowy lub w ofercie leasingowej

Wynajem długoterminowy - Lexus

 

Lexus to samochód będący synonimem luksusu połączonego z jakością. Marka od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, a kolejne modele jeszcze bardziej podnoszą poprzeczkę w ustalaniu standardów najwyższej jakości i komfortu. Wiąże się to jednak z wysoką ceną za każde auto z logo producenta; ale dzięki nam nie musisz wydawać majątku, aby poczuć się wyjątkowo. Oferujemy wynajem długoterminowy samochodów tej marki, dzięki czemu możesz cieszyć się wszystkimi dawanymi przez niego możliwościami. Dowiedz się, jak to działa!

 

Wynajem długoterminowy auta Lexus kosztuje mniej, niż myślisz

Potrzeba wynajęcia samochodu spotyka człowieka w najmniej spodziewanych momentach życia. Najczęściej w sytuacji, gdy po stłuczce auto nie nadaje się już do dalszej jazdy, a nie można pozwolić sobie na zakup nowego modelu. W takiej sytuacji ciężko kontynuować normalne życie – zwłaszcza, jeśli samochód był potrzebny do pracy. Ponieważ Lexus jest samochodem z klasą, jego wynajęcia może być potrzebne, gdy chce się dobrze wypaść – na przykład przybywają ważni partnerzy biznesowi lub planujesz przewozy na specjalne sytuacje, np. ślub.

Obojętnie od tego, dlaczego chcesz wynająć samochód, każdy oferowany przez nas na wynajem długoterminowy Lexus to najwyższa klasa, a dodatkowo spotkają Cię z naszej strony miłe niespodzianki. Pierwszą jest przystępna cena za wynajem. Choć po samochodach tej marki można by spodziewać się większych kosztów, postaraliśmy się dopasować naszą ofertę tak, aby była dostępna na Twoją kieszeń! A jak możesz sprawdzić cenę?

 

Znajdź model Lexusa dla siebie i skorzystaj z profitów

Nasza oferta jest zawsze bieżąca, dlatego możesz zdecydować się na nią kiedy tylko chcesz. Aby Ci pomóc, umieściliśmy na naszej stronie wyszukiwarkę. W rozwijanym okienku wybierz markę – czyli Lexus – a wówczas zostaną Ci wyświetlone wszystkie dostępne na wynajem modele. Aby ułatwić podjęcie wyboru, przy każdym z nich znajduje się cena pokazującą koszt miesięcznego wynajmu oraz specjalne ikonki, symbolizujące dodatkowe korzyści. Otóż dla nas wynajem długoterminowy samochodu ma być dla klienta jak najlepszym doświadczeniem, dlatego dodajemy do każdego różnego rodzaju profity. Jakie?

To już zależy od wybranego modelu. Mogą być to na przykład usługi serwisowe – dzięki którym możesz w każdej chwili wykonać przegląd techniczny, aby sprawdzić stan swojego wynajętego samochodu marki Lexus. Inny wliczony profit to ubezpieczenie – obejmuje OC, AC, NNW oraz GAP (ubezpieczenie straty finansowej). Oprócz tego przy wielu samochodach możesz spodziewać się w cenie wynajmu dodatkowego kompletu opon oraz gwarantujemy miejsce na przechowanie nieużywanych.

Jak zauważysz, każdy przeznaczony na wynajem długoterminowy Lexus ma na głównej stronie wyświetlone podstawowe danie – moc silnika, paliwo, rodzaj skrzyni biegów oraz nadwozia. To z kolei ułatwienie dla osób, które np. preferują samochody z automatyczną skrzynią biegów. Nie muszą dzięki temu wchodzić na podstronę ze szczegółowym opisem modelu, aby sprawdzić czy spełnia on ich wymagania pod tym względem.

Jeśli znajdziesz już samochód wynajem długoterminowy dla siebie lub Twojej firmy, wejdź na jego stronę – poznasz wszystkie szczegóły specyfikacji oraz dowiesz się, jakie ma na stanie wyposażenie. To będzie różnić się w zależności od konkretnego modelu. W większości możesz liczyć na klimatyzację, ale pojawiają się również dodatkowe usprawnienia, jak np. systemy audio czy kamery parkingowe.

 

Jak wynająć samochód Lexus?

Jeśli zdecydowałeś się na wynajem długoterminowy samochodu marki Lexus, procedura jest prosta. Dokonaj rezerwacji konkretnego modelu – kliknij na przycisk „Wynajmij”, znajdujący na jego stronie. W krótkim czasie zweryfikujemy zgłoszenie i poinformujemy Cię o podjętej decyzji. Jeśli będzie pozytywna, otrzymasz zaproszenie na podpisanie umowy najmu. Wówczas wybrany przez Ciebie na wynajem długoterminowy Lexus odbierzesz w wyznaczonym przez siebie terminie – nawet tego samego dnia. I dotyczy to wszystkich oferowanych przez nas na wynajem samochodów!

 

A może leasing?

Czym różni się wynajem od leasingu? Przede wszystkim łatwiejszym dostępem. Jeśli interesuje Cię któryś przeznaczony na wynajem długoterminowy Lexus, po prostu zgłaszasz chęć jego wypożyczenia. W przypadku leasingu to rzecz bardziej złożona – konieczne jest udowodnienie swojej zdolności kredytowej oraz uiszczenie wpłaty wstępnej.

Ponadto wynajem jest rozwiązaniem pozwalającym na większą elastyczność – czas jego trwania jest znacznie krótszy od długości trwania umowy leasingowej. Ponadto samochód nie pozostaje u Ciebie i gdy skończy się okres umowy wynajmu, możesz bez problemu wybrać inny model z naszej oferty. Trzeba też dodać, że koszt wynajmu jest zazwyczaj znacznie mniejszy od wysokości raty leasingowej. Gdy dodamy do tego wspomniane wcześniej korzyści, wynajem okazuje się najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

 

 

Zapytaj o samochód
dla siebie

skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24h!

Ostatnio na blogu

Zobacz wszystkie

Jak to działa

  1. Wybierasz samochod

  2. Rezerwujesz samochod

  3. Otrzymujesz decyzję

  4. Odbierasz samochod

Wiadomość została wyslana!

Dziękujemy za kontakt.

Zamknij
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych oraz reklamowych. Szczegóły znajdują się w naszej polityce prywatności.